Przeprowadzki międzynarodowe

Przeprowadzki międzynarodowe to najbardziej skomplikowane usługi na rynku przeprowadzkowym. Niewiele firm posiada niezbędną wiedzę, by zaplanować i zrealizować przeprowadzkę gwarantującą najwyższą jakość i bezpieczeństwo przewożonego ładunku. Sprawnie i kompleksowo zajmiemy się realizacją Twojej przeprowadzki do Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Włoch oraz do innych, nawet do najdalszych zakątków świata.
Posiadany przez nas certyfikat ISO 9001:2008 jest gwarancją, że usługi przeprowadzkowe świadczymy na najwyższym poziomie.
Przy realizacji przeprowadzek międzynarodowych, zwłaszcza pomiędzy kontynentami współpracujemy z wyselekcjonowaną grupą partnerów. Oferują oni równie wysoki standard usług, posiadają doświadczenie oraz odpowiednie certyfikaty. Doskonale wiemy, że w logistyce oferowana jakość odpowiada jakości najsłabszego ogniwa.

Dokumenty i formalności załatwimy za Ciebie. Nie musisz martwić się o dokumentację związaną z Twoją przeprowadzką. Zrealizujemy cały obieg dokumentacji. nie tylko wewnątrz Unii Europejskiej. W przypadku kierunków jak np. Norwegia, czy też Stany Zjednoczone, w przypadku których wymagane jest spełnienie określonych procedur celnych wypełnieniem takich druków jak międzynarodowy list przewozowy czy też lista mienia również zajmą się tym specjaliści z naszej firmy.

W ramach Twojej przeprowadzki międzynarodowej:

  • przygotujemy plan przeprowadzki
  • dostosujemy budżet do Twoich oczekiwań
  • wypełnimy niezbędną dokumentację
  • sprawnie i bezstresowo zrealizujemy dla Ciebie przeprowadzkę

Posiadamy pełne ubezpieczenie każdego aspektu prowadzonej przez nas działalności. Mienie wszystkich naszych Klientów objęte jest ubezpieczeniem do kwoty 3.000.000 PLN. Chcemy aby nasi Klienci mogli czuć się bezpiecznie mając pewność, że wszelkie nasze działania ubezpieczają towarzystwa ubezpieczeniowe Chartis S.A. (dawniej AIG) oraz Inter Risk S.A.

W zakresie przeprowadzki międzynarodowej oferujemy naszym Klientom usługę, która występuje w trzech wariantach:

  • dedykowana usługa „przyjemne przeprowadzki”- wysoka jakość, zaufanie i elastyczność, dopasowana do ludzi, którzy zaszli daleko
  • transport łączony- razem taniej, a jakość,  jak zawsze najwyższa
  • last minute- najwyższa jakość w korzystnej cenie

+48 600 350 735
+48 81 446 96 36