Już wkrótce nowe informacje!

W minionym tygodniu zorganizowaliśmy kilka przeprowadzek dla klientów indywidualnych. Była wśród nich przeprowadzka domu jednorodzinnego na przedmieściach. Naszym zadaniem było spakowanie i zabezpieczenie na czas transportu ładunku o łącznej kubaturze 60 metrów sześciennych. W obsługę tego zlecenia zaangażowanych było 6 pracowników, do dyspozycij których były dwa samochody dostawcze o zabudowie kontenerowej.

Jako specjaliści od przeprowadzek firmowych, potrafimy bez problemu radzić sobie z największymi nawet zleceniami ze strony wielkich korporacji. Praca nad tymi skomplikowanymi przedsięwzięciami logistycznymi bywa jest jednak często dużo łatwiejsza niż organizowanie przeprowadzek domów prywatnych, w których często jesteśmy zaskakiwani nietypowym wyposażeniem i koniecznością przewiezienia nietypowych przedmiotów.

Spakowanie zawartości archiwum czy szafy wydaje się być banalne – wystarczą odpowiednie kartony lub inne pojemniki. Decydując się skorzystać z naszych usług, otrzymują Państwo wszelkie niezbędne materiały do spakowania transportowanego dobytku.
Nawet profesjonaliści muszą się zmierzyć z wyzwaniami. Niewątpliwie, takim wyzwaniem był transport wyposażenia oranżerii zlecony nam przez jednego z klientów. Szczególnie delikatny ładunek został przewieziony na specjalnych wózkach. Istotna była nie tylko troska o towar, ale i pośpiech – rośliny mogły nie wytrzymać zbyt długiego przewożenia. Nasza ekipa wzorowo wywiązała się z tego zlecenia, a cały ładunek terminowo dotarł na miejsce.
Przeprowadzka z miasta do miasta może być prawdziwym wyzwaniem. Zwłaszcza, jeśli ma się do pokonania znaczną odległość – jak między Lublinem a Warszawą, a terminiy gonią! Na szczęście w takich sytuacjach można zwrócić się o pomoc do specjalistów z DTS Przeprowadzki.
Podczas realizacji jednego z ostatnich zleceń od klientów prywatnych mięliśmy za zadanie załadować i przewieźć z miasta do miasta mienie o kubaturze 29 metrów sześciennych – w tym meble, kartony z książkiami, sprzęt komputerowy i wyposażenie domu. W organizacji przeprowadzki uczestniczyły dwie ekipy pracowników DTS – jedna, która w Lublinie pakowała ładunek i druga, która dokonała jego rozładunku w Warszawie.

W ostatnich dniach lipca na zlecenie naszego Klienta – dużego biura rachunkowego, zorganizowaliśmy kompleksową przeprowadzkę firmy. Do zadań ekipy DTS Przeprowadzki należało spakowanie i przygotowanie zgromadzonej w biurze dokumentacji do transportu, przewóz oraz rozpakowanie mebli i sprzętu w nowym miejscu. Dzięki sprawnej i zakończonej w terminie realizacji, przeprowadzka była dla pracowników firmy niemal niezauważalna – po weekendzie mogli rozpocząć pracę w nowym miejscu. Państwu również polecamy nasze usługi – z przyjemnością zaplanujemy i sprawnie poprowadzimy każdą przeprowadzkę.

W ostatnich dniach realizowaliśmy II etap usług transportowanych dokumentacji archiwalnych dla PKP S.A. z Lublina do Sosnowca.

Etap ten rozpoczął się na początku maja tego roku,a  zakończył 2 dni temu.

 

DTS Przyjemne Przeprowadzki to również nietypowe usługi.

Skontaktuj się z nami już dziś.

Pracujemy nad uaktualnieniem naszej strony.